فرمانداری بدره

پروژه های عمرانی شهرستان بدره در دستور کار ستاد اقتصاد مقاومتی استان

پروژه های عمرانی شهرستان بدره در دستور کار ستاد اقتصاد مقاومتی استان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بدره، یونس آزادی با اشاره به بررسی پروژه های در دست اجرای شهرستان بدره در ستاد اقتصاد مقاومتی استان اظهار داشت: در این جلسه آخرین وضعیت پروژه های تامین آب و شبکه داخلی روستاهای تلخاب، زید، زرانگوش و تامین زیرساخت های گردشگری شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کشاورزی از پیشران های اصلی توسعه شهرستان بدره است گفت: در این جلسه در خصوص تامین برق، رفع موانع اجرای پروژه و تزریق اعتبار لازم به آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت و ضمن اتخاذ برخی تصمیمات مقرر گردید در آینده نزدیک یک جلسه در محل فرمانداری بدره با حضور مسئولان استانی جهت پیگیری وضعیت پروژه برگزار گردد.

فرماندار بدره ضمن اشاره به اینکه گردشگری یکی دیگر از پیشران های توسعه شهرستان است بیان داشت: در این جلسه آخرین وضعیت زیرساخت های گردشگری شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید ظرف هفته آینده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام به همراه مسولین مربوطه جهت پیگیری پروژه های عمرانی شهرستان از جمله زیرساخت های گردشگری به بدره سفر کنند.

وی اضافه کرد: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار نیز در آینده ای نزدیک جهت بازدید و بررسی طرح های اقتصادی به بدره سفر می‌کند.

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است