فرمانداری بدره

استاندار ایلام در جمع معتمدین و نخبگان شهرستان بدره

استاندار ایلام در جمع معتمدین و نخبگان شهرستان بدره

ز تعداد ۸۷ پروژه در دست اجرا و از محل اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری ۱۱ طرح و پروژه با اعتبار بالغ بر یک هزار و ۴۰۶ میلیارد ریال برای شهرستان بدره در نظر گرفته شده است.

❑‌ از محل متمم اول سفر ریاست محترم جمهور تعداد یک پروژه با اعتباری معادل ۱۵۰ میلیارد ریال به این شهرستان اختصاص یافت.

❑‌از محل اعتبارات اربعین یک پروژه با اعتباری معادل ۳۰ میلیارد ریال به شهر بدره اختصاص یافت.


❑‌در مجموع سفر ریاست محترم جمهور به استان و اعتبارات اربعین، مجموعا ۱۲ پروژه با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۵۸۶ میلیارد تومان برای شهرستان بدره در نظر گرفته شده است.

❑‌ در شهرستان بدره ۸۷ پروژه عمرانی ملی و استانی با مجموع اعتبار یک هزار و ۵۹۹ میلیارد ریال در دست اجرا است و همچنین یک طرح احداث مسکن ویژه شهری و روستایی شامل احداث ۲۰۰ واحد مسکونی (۱۵۰ واحد روستایی و ۵۰ واحد شهری) با تسهیلات قرض‌الحسنه و کمک بلاعوض قابل پرداخت به میزان ۳۹۲ میلیارد ریال در دست اجرا می باشد.

‌ انقلاب اسلامی با دوران طاغوت قابل مقایسه نیست/ ایران احداث کننده بلندترین سد بتونی در جهان است / مردم علیرغم همه مشکلات، اما دوستدار نظام هستند/ مصادق بارز ناکامی تبلیغات دشمن، پرشور برگزار شدن جشن انقلاب است/ ۶۹ روستا حوزه جنوب استان و ۱۲ روستا بدره هدف «طرح آبرسانی به مناطق محروم» است / دلدادگی مردم به نظام در ۲۲ بهمن ماه نمایش داده خواهد شد 

استاندار ایلام در بخش دوم سخنان خود با اشاره به فعالیت های دولت در همه بخش ها و حوزه ها، گفت: امروز به واسطه حضور فعال جوانان و دانشمندان و با مدیریت صحیح منابع،  انقلاب اسلامی جایگاه بسیار خوبی در جهان دارد و این انقلاب در مقایسه با نظام طاغوت قابل مقایسه نیست.

وی به رشد نظام در تمامی حوزه ها اشاره کرد و گفت: 
طول راههای کشور از ۳۶ هزار به ۲۱۰ هزار کیلومتر رسیده است که رشد ۶ برابری راههای کشور را نشان می دهد.

دکتر بهرام نیا با بیان اینکه ایران احداث کننده بلندترین سد بتونی در جهان است، یادآورشد:  تعداد سدهای کشور از ۱۳  به بیش از ۲۰۰ رسیده است.

نماینده عالی دولت در استان ایلام گفت: ایران در حال حاضر ایران از نظر علم نانو رتبه  ۱۳  و از نظر  تولید علم هوا و فضا رتبه ۱۱ جهان را به خود اختصاص داده است‌.

وی اضافه کرد: ایران از نظر  تولید اورانیوم ۲۰ درصد و  فناوری فضایی در جهان جایگاه هشتم کشور را در اختیار دارد و این برای همه ما افتخار بزرگی محسوب می شود.

استاندار ایلام اضافه کرد:سپیده فجر زمینه ساز حق بر باطل شد و به لطف خدا و با اتحاد همه جانبه مردم و هدایت خلف صالح امام ( ره )  تمامی فتنه های جبهه استکبار خنثی شد.

وی مصادق بارز ناکامی تبلیغات دشمن  را  برگزاری پرشور  جشن انقلاب عنوان کرد و گفت: دشمن بسیار تلاش کرد جشن و سرور مردم در دهه فجر کمرنگ شود اما خواب شوم آنان تعبیر نشد. 

دکتر بهرام نیا از تشدید نظارت ها بر بازار در آستانه شب عید خبر داد و گفت:  همه کمیته ها و کارگروه نظارت بر بازار فعالیت خود را باید در آستانه شب بیشتر کنند تا شاهد تثبیت قیمت ها باشیم.

وی با اشاره به جهاد آبرسانی به ۲۰۰ روستای استان با اعتبار ۸ هزار  میلیارد ریال، گفت: ایلام با ۵۲ درصد پیشرفت فیزیکی رتبه نخست بین استان های  سراسر کشور را در  « طرح آبرسانی به مناطق محروم » را به خود اختصاص داده است.

استاندار ایلام افزود: از مجموع ۲۰۰ روستای هدف آبرسانی استان، ۶۹ روستا حوزه جنوب استان و ۱۲ روستا بدره هدف «طرح آبرسانی به مناطق محروم» است. 

وی در پایان با اشاره به اینکه مردم کشور با تمامی مشکلات، اما دوستدار نظام هستند، گفت: دلدادگی مردم به نظام در ۲۲ بهمن ماه نمایش داده خواهد شد

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است